Lotto Neticesini Bildigini Söyleyen Sahtekarlar Almanya'da!
 

Haberler:

Abdullah Kaya vefat etti.

Ana Menü

Lotto Neticesini Bildigini Söyleyen Sahtekarlar Almanya'da!

Başlatan sidre, 22 Ara 2022, 12:27 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sidre


Gazeteci Murat Topcu yazdı.

Merhaba sevgili okurlarım,
Bugünkü yazımda sizlere Türkiye'deki dolandırıcıların Almanya'daki Türklere de musallat oldukları yönünde ki aldığım bir haberden bahsedeceğim.
Almanya'ya yeni geldiği belirtilen Süleyman Çengel isminde birisinin, eşi Elif Çengel'le beraber Almanya'daki Türkleri; lotto sayılarını önceden biliyoruz adı altında 4.000 Euro karşılığında, kandırdıkları haberleri bana ulaştı.
Bana gelen haberlere göre; güya bu Süleyman ve Elif Çengel Ankara'da bir medyumla beraber çalışıyormuşlar ve bu medyumun Almanya temsilciliğini yaparak; bizim cinlerimiz var ve onlar lotto sayılarını önceden biliyorlar, bize 4.000 Euro verin, gelecek hafta çekilecek lotto sayılarını size verelim ve en kısa zamanda zengin olun dedikleri ve bu yöntemle insanları dolandırmaya çalıştıkları belirtilmekte.
Yine bana gelen haberlere göre; Süleyman ve Elif Çengel'in Çanakkale'de de emlak dolandırıcılığı yaparak, Almanya'daki bir çok Türkü dolandırdıkları haberlerini de aldım.
Aman dikkat, zaman kötü ve kendinizi Süleyman ve Elif Çengel'e dolandırmayın ve Midyat'a pirinçe giderken, elinizdeki bulgurdan olmayın lütfen!
Benden söylemesi...

Murat Topcu